سخن مدیر عامل

سخن مدیر عامل

به نام خدا

زمانی که از من خواسته شد برای بخش “سخن مدیرعامل” چند خطی بنویسم اول توی بقیه سایت ها جستجویی کردم تا ببینم سخن بقیه مدیرعامل ها چیست و اصلا یک مدیر عامل باید حرف حسابش چه باشد. متوجه شدم که این بخش توی اکثر سایتها هست و خوشبختانه کسی هم آنرا نمی خواند. (حداقل من که تابه امروز راقب نشده بودم سخن هیچ مدیر عاملی را بخوانم)

بنابراین تصمیم گرفتم بجای نوشتن کلمات قلمبه سلمبه در مورد موفقیت و تعهد و توان متخصصین داخلی چند کلمه ای درباره واقعیت های شرکت فن آوران صادق اسپادانا بگویم. زمانی که این شرکت در سال ۱۳۸۷ شکل گرفت تنها سرمایه ما خلاقیت، تجربه فنی و انرژی جوانی بود، به لطف همین نعمتها بود که به سرعت (والبته به زحمت) در کار پیشرفت کردیم و مشتریانی پیدا کردیم که به ما وفادار بودند و صد البته برای جلب این اعتماد همه تلاشمان را کرده بودیم. واقعیت این است که اغلب مشتریان ما دوباره بازمی گردند و این بزرگترین مدال افتخار ماست. مهم تر از همه اینکه ما هرگز مشتریانمان را تنها نمی گذاریم، ما تا پایان عمر نسبت به محصولی که ارائه کرده ایم متعهد خواهیم بود.

دلم می خواست در قسمت شعار شرکت بنویسیم “آنچه دیگران نمی توانند، تخصص ماست” که البته به نظر همسرم شعار متکبرانه ای بود و به همین دلیل از آن منصرف شدم. ولی واقعیت این است که ما عاشق انجام کارهای نویی هستیم که دیگران به هر دلیلی زیر بارش نمی روند و به همین خاطر تا کنون دستگاه ها و سیستم هایی طراحی و اجرا کرده ایم که مشابه داخلی و گاها خارجی آنها وجود نداشته است.

امروزه در اطرافم جوانان خلاق و توانمند زیادی را می بینم که قصد راه اندازی کسب و کار و تولید خودشان را دارند. صمیمانه دوست دارم که با آنها همکاری کنیم و محصولی که در ذهن دارند را در دستانشان قرار دهیم.

بنابراین شعار شرکت ما با نهایت تواضع و احترام این است: ما همیار کارآفرینانیم. این تنها یک شعار نیست، این ماموریت تمام کسانی است که در فن آوران صادق اسپادانا سهمی دارند.

با تشکر        

صادقی