4 minutes reading time (723 words)

راه اندازی شغل در زمینه تولید قرص در این شرایط اقتصادی، درست یا غلط؟!

تولید قرص راه ا ند ازی شغل

آیا تا بحال به راه اندازی بیزینس برای خودت فکر کردی؟! این موضوع بسیار هیجان انگیز، اما کمی دلهره آور است. اولین نکته، پیدا کردن محصول یا خدماتی هست که قرار است به فروش برسد. بعد ازآن تامین سرمایه، بازاریابی، پیدا کردن مشتری، و ردیف کردن امور قانونی و حقوقی شغل است. اول کار همه چیز پیچیده بنظر می رسد و انتخاب سخت است. اما این این کار با کمی تحقیق و بررسی، انجام پذیر است. ما یک جواب ساده به شما می دهیم. به سراغ تولید قرص مکمل یا گیاهی بروید. علت این پیشنهاد را در این مقاله به شما توضیح می دهیم: 

 نیاز به سرمایه کم برای راه اندازی دارد، فقط کافیست یک دستگاه قرص ساز با قیمت کم تهیه کنید.

راه اندازی کسب و کار در زمینه تولید قرصهای گیاهی، واقعا نیاز به سرمایه کمی دارد. بخصوص وقتی این حوزه با کسب و کارهای دیگر مقایسه می شود، این حقیقت بیشتر مشخص می گردد. ضمنا این بیزینس، پتانسیل خوبی برای رشد کردن دارد، بخصوص در موقعیت کنونی که طبهای مکمل بخصوص طب سنتی در کشورمان رواج زیادی پیدا کرده و تمایل عموم مردم، به درمان از طریق روشهای گیاهی بجای استفاده از داروهای شیمیایی روزبروز زیادتر شده است. 

 قرص سازی، کسب و کاری کاملا رو به رشد و دارای قابلیت توسعه است. 

آمارها نشان می دهد که صنعت تولید قرصهای گیاهی، سالانه حدود 10 درصد در حال افزایش است. به این ترتیب، روزبروز مشتریان این صنعت بیشتر می شود و تولید کننده مجبور است تعداد دستگاههای خود را زیادتر کند و یا پس از مدتی، بسمت استفاده از پرس قرص روتاری برود. این در حالی است که پرس قرص روتاری بسیار گرانتر از پرس قرص ضربه ای می باشد، و تولید کننده لازم نیست از اول دستگاه روتاری بخرد و کار خود را با سرمایه بالایی راه اندازی کند، بلکه پس از کسب درآمد خوب و جا افتادن در بازار، سرمایه گذاری بالاتری می کند. 

 بازار تولید قرص دارای محدوده وسیعی از مشتریان است .

در نگاه اول بنظر می رسد تولید کننده قرص مجبور است قرص خود را فقط به اشخاص بفروشد. این نحوه فروش راحت تر است، اما شما محدود به این نیستید. بازار فروش قرص می تواند شامل فروشگاههای سلامت، عطاریها، خرده فروشیها، فروشگاههای آنلاین و حتی باشگاههای ورزشی باشد. امروزه فروش آنلاین بسرعت در حال افزایش است و در این حوزه هم پتانسیل فروش بالایی وجود دارد. 

تولید قرص

امکان راه اندا زی کسب و کار با یک دستگاه پرس قرص در خانه میسر می شود.

شما می توانید تولید خود را از خانه خود شروع کنید بدون اینکه هزینه بالایی برای خرید یا اجاره محل کار خود بخواهید بپردازید. با انجام کمی تحقیقات یا گرفتن راهنمایی از دیگران، می توانید در عرض چند هفته کار خود را شروع کنید. 

 تولید قرص نیاز به دانش و تخصص خیلی زیادی ندارد. 

بسیاری از مردم فکر می کنند کاری باید انجام دهند که نیازمند یک فرمول خیلی پیچیده باشد و از لحاظ علمی حتما جدید باشد تا منفعت مالی داشته باشد. اما قرص سازی نیاز به دانش یا تخصص ویژه ای ندارد و با کمی پشتکار و سعی و خطا، میسر می شود. این تصور که شما فکر کنید باید وارد عرصه ای شوید که صفر تا صد آنرا خودتان کشف کنید، تا سود بیشتری بیابید، تصور درستی نیست. 

تامین کننده زیادی جهت تهیه مواد اولیه در این زمینه وجود دارد .

شما می توانید مواد اولیه مورد نیاز خود را حتی از طریق آنلاین هم خرید کنید. با کمی تحقیق و جستجو می توانید تامین کنندگان خوبی برای خرید خود پیدا کنید. فقط در خرید اطمینان حاصل کنید که اجناس مورد خریداری از کیفیت خوبی برخوردارند و تاریخ مصرف آنها نگذشته باشد و خلوص بالایی داشته باشند. کم کم و با مرور زمان در خرید مواد اولیه متبحر خواهید شد و می توانید به منابعی دست پیدا کنید که افراد تازه وارد به آنها دسترسی نخواهند داشت.

امروزه انجام تبلیغات از طریق وبسایت یا پیج اینستاگرام براحتی مقدور است.

اگر بخواهید از وبسایت جهت تبلیغات خود استفاده کنید این کار را با پلتفرم راحت و سریع وردپرس می توانید انجام دهید. وردپرس رایگان بوده و افزونه هایی دارد که می تواند بیزینس شما را به بالا بکشد. اگر شما به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر راجع به راه اندازی شغل در این زمینه دارید، با ما تماس بگیرید. 
1

Related Posts

 

Comments 4

مدیر سایت on Wednesday, 17 November 2021 11:20
عالیییییییییی

عالیییییییییییی

عالیییییییییییی
Guest - سوادکوهی on Saturday, 28 May 2022 07:37
قرص

برای دستگاه قرص ساز برقی باید پودر گرانول باشد؟ بدون گرانول امکانش نیست؟

برای دستگاه قرص ساز برقی باید پودر گرانول باشد؟ بدون گرانول امکانش نیست؟
Guest - موذنی on Thursday, 30 June 2022 07:38
قیمت دستگاه قرص ساز 8 تن

سلام.
با سپاس از مطالب بسیار مفیدتان
قیمت دستگاه پرس قرص 8 تن چقدر است؟

سلام. با سپاس از مطالب بسیار مفیدتان قیمت دستگاه پرس قرص 8 تن چقدر است؟
Guest - امین on Saturday, 02 July 2022 13:04
دستگاه پرس قرص ماشین ظرفشویی

سلام،شما دستگاه پرس قرص ماشین ظرفشویی هم می سازید؟

سلام،شما دستگاه پرس قرص ماشین ظرفشویی هم می سازید؟
Guest
Tuesday, 31 January 2023

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.fansadco.com/